У Міжнародному конгресі «Дороги майбутнього» приймали участь представники компанії Юнігран

Фахівці компанії Юнігран на запрошення Національної асоціації дорожників України відвідали Міжнародний конгрес «Дороги майбутнього», який днями проходив у Києві.
Даний захід, спрямований на проведення конструктивного діалогу між представниками органів державної влади та бізнесом у пошуку спільних ефективних рішень у напрямках розвитку дорожньо-будівельного ринку, відвідали працівники Офісу Президента України, Кабінету Міністрів, Міністерства інфраструктури, Державного агентства автомобільних доріг, служб автомобільних доріг в областях та представники міжнародних компаній, котрі займаються будівництвом доріг, виробництвом та постачанням дорожньо-будівельних матеріалів і техніки.
Обговорювались на конгресі і успіхи, і проблеми галузі, не обійшли увагою присутні і результати державної програми «Велике будівництво», спрямованої на масштабну розбудову якісної інфраструктури в Україні.
Впровадження світового досвіду та розвиток дорожньо-будівельної сфери постійно цікавить компанію Юнігран як гравця дорожнього ринку України. Адже сучасні підходи до будівництва доріг мотивують будівельні компанії до використання якісних матеріалів, а фахівці Юнігран завжди прислухаються до вимог дорожньо-будівельних компаній щодо якості кам’яних матеріалів та дорожніх бортів і виготовляють свою продукцію згідно вимог замовника.

ФорумКонгрес 1Конгрес 3Конгрес 4