Сьогодні компанія UNIGRAN святкує 25-річний ювілей.

За чверть століття ми з невеликого регіонального виробника щебеневої продукції стали лідером будівельної галузі, а на мапі України немає регіону, в якому не була б представлена наша продукція.
Ми росли і розвивалися разом з вами — нашими партнерами, замовниками і друзями. Тому усі наші перемоги — це насамперед ваша підтримка і розуміння.
Ми пишаємося співпрацею з вами, впевнені, що у наступному році у нас буде ще багато нових можливостей у нашому спільному партнерстві.
Хай наш ювілейний день народження стане підвалиною спільного стабільного економічного майбутнього та бездоганної діяльності, прогресу, розвитку, впевнених позицій, впевнених перемог і підкорення нових горизонтів.
Усім нам — успішних трудових буднів, значних інвестицій, високої результативності та гарантійної прибутковості.
Колективу компанії UNIGRAN — взаєморозуміння, чудового настрою, взаємоповаги, постійного прагнення до досконалості, нехай кожен у нашому колективі буде впевненим у собі, ефективним у роботі та щасливим в особистому житті!
Сердечно вітаємо усіх з прийдешніми святами — Новим роком та Різдвом Христовим. Хай у році Новому всі буденні дні проходять так само яскраво, як і святкові, неприємності тануть, як сніжинки на долонях, хай у вашому житті буде завжди місце любові і новим звершенням, хай думки будуть легкими і чистими, як перший сніг.
Бажаємо нових досягнень і успіхів, нових мрій та ідей, нових можливостей і прагнень, нових горизонтів щастя і просторів натхнення!
До зустрічі у 2022 році!!!
ЩИРО ВАШ UNIGRANIMG 6922 1