Україна перейде на європейські габаритно-вагові норми

Компанія ЮНІГРАН як один з найбільших виробників і перевізників щебеневої продукції неодноразово зустрічалася з представниками Державного агентства автомобільних доріг України УКРАВТОДОР, Міністерства інфраструктури та ДСБТ для конструктивного діалогу щодо існуючих вимог до доріг і необхідності зміни габаритно-вагових норм.

Тому сьогодні ми дуже раді, що державні органи прислухались до аргументів ринку про необхідність перегляду і доопрацювання норм навантажень по осям, наблизивши їх до загальноєвропейських і розширивши критерії транспортних засобів.

Маємо надію, що до початку інтенсивного будівельного сезону, коли на автошляхах України знову зросте автомобільний трафік, усі спірні питання з приводу перевезень великогабаритних і великовагових вантажів будуть врегульовані.

З інформацією, опублікованою Укртрансбезпекою, можна ознайомитись тут:  https://www.facebook.com/DSBT.UA , а з текстом постанови — за посиланням https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennya-zmin-do-postanov-ka-a105?fbclid=IwAR3vCfCiZASmMy5TDwNUl5_uFhOURMDyaDR0Sju2LHFOreTioA_EM0eFD6I

УкртарансбезпекаНові норми