«Полювання на відьом» або Навіщо дискредитують члена Європейської Бізнес Асоціації?

У той час, коли триває війна, винищуються українці як нація, руйнуються міста і села, будівельна компанія «Юнігран», яка могла б долучитися до розбудови знищеної інфраструктури і житлового фонду, частково припинила свою роботу через арешт банківських рахунків за рішенням суду на вимогу СБУ та Генеральної прокуратури України.
Товариство, де трудяться 720 працівників, 64 з яких захищають державу в лавах ЗСУ, офіційно зареєстроване в Україні, сплачує усі податки і збори, інші обов'язкові платежі та внески до бюджету всіх рівнів і державних цільових фондів, сьогодні опинилось у абсурдній ситуації.
Будучи членом Європейської Бізнес Асоціації — спільноти, що об’єднує представників бізнесу, які працюють у різних сферах й галузях економіки, дотримуються чинного законодавства України, ведуть прозорий, інноваційний та соціально-відповідальний бізнес і вимагають цього він інших гравців ринку й держави — компанія «Юнігран» мала великі плани щодо свого розвитку.
Наша багаторічна бездоганна ділова репутація дозволила нам заключити договір з Європейським Банком Реконструкції та Розвитку. За роки співпраці фінансові партнери дали гідну оцінку сформованій корпоративній філософії компанії, оцінивши нашу цілеспрямованість, чесність, прозорість, професіоналізм, спрямовані на розвиток і творення. Тому й надали нам кредитування на розширення транспортного парку, підвищення енергоефективності та інші інвестиційні довгострокові програми (іншими словами усе наше майно сьогодні — в кредитній заставі ЄБРР).
Нажаль, виконанню усіх домовленостей на заваді стало розхитування ситуації щодо знищення нашої ділової репутації зокрема та компанії взагалі, яке почалося не сьогодні, але наразі, мабуть, досягло своєї найвищої точки. І замість того, аби дати нам можливість повноцінно працювати у такий тяжкий час, забезпечувати роботою і заробітною платою працівників, приносити користь нашій державі, змушені шукати шляхи вирішення цієї проблеми.
Робота компанії наразі частково паралізована, причину та логіку дій СБУ та Генеральної прокуратури України ми не можемо ні пояснити, ні зрозуміти, адже йде безпідставний силовий утиск українського бізнесу — відповідального роботодавця і сумлінного платника податків.

 ЛОГОТИП