Гендиректор «Юніграну» Сергій Диняк: Атака на український бізнес – це рейдерство воєнного часу

 1

Прикра помилка чи цілеспрямована диверсія? До медіаатаки на групу компаній «Юнігран» залучили понад 80 онлайн-ЗМІ, а її результатом стало блокування майна і рахунків підприємств. Інформаційна бомба, запущена й профінансована нападниками, має на меті заволодіння бізнесом компанії, наголошує гендиректор «Юніграну» Сергій Диняк.

Керівник групи компаній підкреслює: один з провідних українських виробників будівельних матеріалів, критично необхідних для відбудови понівеченої в результаті бойових дій інфраструктури України, у розпал війни став об’єктом рейдерської атаки.

 vvvv

Зауважимо, група «Юнігран» понад чверть століття працює на українському ринку та об’єднує підприємства Житомирщини і Київщини, що забезпечують піском, щебнем та іншими матеріалами всю будівельну галузь регіону.«Ми побудували нове, сучасне виробництво разом із німецькими партнерами. Вже наприкінці минулого року ми зуміли вивести це обладнання на рівень 80-90% виробничих потужностей. Будівельний ринок України потребував і потребує якісної продукції. Тому ми максимально інвестували у виробництво – покращували, оновлювали його, щоб наша продукція відповідала європейським та міжнародним стандартам якості», – розповідає Сергій Диняк.

2

Група «Юнігран» співпрацює з ЄБРР, що є свідченням якості, прозорості, реальної довіри з боку європейських кредиторів і суспільства, а також показником гарантії дотримання всіх норм вітчизняного законодавства.

«Ми декілька років готувалися до співпраці, переходили на європейські стандарти ведення не тільки технологічних процесів, а й усієї діяльності компаній. Більше того, постійно проходили процедури незалежного міконжнародного аудит. Європейський банк не надав би нам ані копійки, якби підприємства дійсно якимось чином співпрацювали з країною-агресором чи невизнаними республіками, про що заявляють недоброзичливці. Звісно ж ці, закиди є відвертими фейками. Це рейдерська схема нової хвилі – рейдерство воєнного стану», – підкреслює керівник.

3

Зауважимо, потреба в безупинній роботі групи підприємств та постачанні якісної сировини для відновлення шляхів та об’єктів критичної інфраструктури півночі України під час війни є нагальною. Крім того, група підприємств є найбільшим платником податків на Житомирщині, і блокування її роботи відповідним чином позначається на наповненні бюджету.

Відтак атака на «Юнігран» – це удар не лише по самій компанії, а й по економіці та безпеці нашої країни.

4

У групі компаній впевнені, що компетентні правоохоронні органи, як і раніше, ретельно розберуться у цій історії і скасують винесені на емоційній хвилі поспішні рішення. Адже саме зараз таке утискання національного виробника грає на руку ворожим планам щодо обезкровлення економіки України.

Оригінал статті