Шановні працівники та ветерани будівельної галузі, дорогі колеги!

Щорічно, в другу неділю серпня, в Україні відзначаєтся День будівельника — професійне свято творчих, талановитих, сильних і креативних людей.
Багато років поспіль для працівників підприємств групи компаній Юнігран, ветеранів будівельної галузі це свято було особливим: напередодні визначної дати, у прекрасному урочищі Борщеве, що неподалік одного з видобувних кар’єрів компанії, традиційно збиралися представники багатьох поколінь, які сумлінно трудились в будівельній галузі, жили, мріяли, планували майбутнє…
Цьогоріч, нажаль, листя дубів урочища шумітимуть сумно. Клята війна, яку розв’язала росія, зруйнувала не лише плани на майбутнє і зв’язок поколінь, а й життя та домівки багатьох українців, які будувались для того, аби там панувало щастя.
Сьогодні багато тих, хто покликаний будувати і творити, пішли боронити свої родини і свою землю, нерідко ціною власного здоров’я і життя. Серед захисників — робітники групи компаній Юнігран.
Шановні працівники та ветерани будівельної галузі! Дорогі колеги-воїни! Бажаємо вам якнайшвидшої нашої спільної перемоги, міцного здоров’я і невичерпної енергії, добробуту і родинної злагоди, добра і Божого благословення, а ще впевненості у власних силах і щасливому майбутньому рідної України!
Зараз ми віримо у Збройні сили України та глибоко переконані, що після нашої перемоги продовжимо традицію святкувати професійне свято День будівельника у великій юнігранівській родині разом з друзями і партнерами в улюбленому для усіх нас місці — мальовничому урочищі Борщеве!

photo 2022 08 13 12 13 09