Генерального директора Юнігран відзначено нагрудним знаком «Честь і слава Житомирщини»

Сергія ДИНЯКА — генерального директора ТОВ Юнігран, депутата Житомирської обласної ради — за вагомий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток Житомирщини нагороджено нагрудним знаком «Честь і слава Житомирщини».

Відзначення з нагоди 85-річчя створення Житомирської області відбулося 22 вересня в обласній філармонії ім. С. Ріхтера.

У святковому заході взяли участь заступник голови Житомирської обласної ради Володимир Ширма, начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко і його заступники, депутати обласної ради, керівництво Житомирської міської ради, військовослужбовці, представники районної влади, установ та організацій Житомирщини та інші поважні гості.

Під час урочистостей керівництво області нагородило почесними відзнаками кращих серед кращих жителів Житомирщини, які щодня роблять внесок у її добробут та стійко борються з викликами сьогодення.

Колектив групи компаній Юнігран пишається своїм керівником і сердечно вітає Сергія Васильовича з заслуженою нагородою. Хай висока відзнака спонукає до подальших успіхів та нових перемог, додасть йому наснаги, віри й життєвих сил, нехай труднощі будуть переможені, а успіх окриляє душу!Нагорода Сергій ДИНЯК

Нагорода С.В. Диняк 1