Інформаційна атака на Юнігран продовжується

Фейки та інформаційні викиди з приводу начебто проросійської діяльності компанії Юнігран почалися давно, але особливо цинічно вони виглядають зараз на тлі війни в Україні.
До проявів недоброчесної конкуренції та спроби знищення іміджу нашої компанії ми ставилися дуже толерантно, усі подібні питання вирішували без зайвого розголосу та виключно у правовому полі, звертаючись до суду. Але судові рішення, прийняті на нашу користь, не заважають проплаченим зацікавленими особами авторам продовжувати публікувати на сторінках інтернет видань брехливу інформацію.
Сьогодні черговим фейком є викид про те, що власник корпорації Юнігран має громадянство Росії і підприємства та їх активи, що входять до Юнігран, є російською власністю.
Для спростування цієї інформації ми викладаємо фото паспорта громадянина України Ігоря Володимировича Наумця, доводячи, що все написане — не більше, як чергова спроба маніпулювання громадською думкою зацікавлених у рейдерстві осіб.
Усі підприємства компанії Юнігран зареєстровані в державних реєстрах, України, належать і належали Україні, відповідно усі види податків та зборів сплачуються до бюджету України.
Шкода, що в нашій країні немає законодавчо закріпленої відповідальності про розповсюдження неправдивої інформації, котра шкодить роботі компаніям, які ведуть прозорий і соціально-відповідальний бізнес, у тому числі і Юнігран.
Замість того, аби піднімати економіку країни, ми сьогодні вже вкотре знову мусимо відстоювати свою честь та імідж.Паспорт Наумець І