Інформаційна атака на «Юнігран»: на тлі військових дій в Україні зловмисники намагаються знищити групу українських компаній «Юнігран».

Йде цілеспрямоване розповсюдження фейкових матеріалів з метою дискредитації через ЗМІ ділової репутації ії власника та керівництва!
Усі інформаційні закиди, що останнім часом розповсюджені ЗМІ та у соціальних мережах проти групи компаній «Юнігран», мають ознаки злочинних замовних дій, ніде не наведено документальних підтверджень, які б свідчили про заявлену рейдерами протиправну діяльність на користь країни агресора.
Навпаки, реальні факти свідчать зовсім про інше. З перших годин вторгнення агресора, «Юнігран» сприяв формуванням Сил територіальної оборони Малинської громади що на Житомирщині та надав на потреби Збройних сил України автобуси і позашляховики для перевезення особового складу, вантажні автомашини, було надано необхідний спецодяг та взуття.
Під постійними ворожими обстрілами бензовози «Юніграну» забезпечували сили оборони паливно-мастильними матеріалами, керівництво «Юніграну» організувало українським військовим будівництво захисних споруд та понтонної переправи через річку Ірша.
Працівники компанії «Юнігран» були відзначені Президентом України В. Зеленським та Міністром Оборони А. Резниковим Державними нагородами України за їх героїчні звитяги по захисту України в період оборони Житомирщини та Києва.
Керівництвом групи компаній «Юнігран» надано вичерпну інформацію про усі підприємства групи «Юнігран», яка свідчить, що це стовідсотково український бізнес — як за структурою власності, так і за всіма результатами проведених перевірок державними органами контролю та аудиту.
Слава Героям! Слава Україні!IMG 1373