З Днем автомобіліста і дорожника України!

Шановні водії, диспетчери, слюсарі з ремонту колісних транспортних засобів, керівники автотранспортних дільниць підприємств групи компаній ЮНІГРАН, працівники дорожніх служб України, шановні колеги!
Щиро вітаємо вас з професійним святом — Днем автомобіліста і дорожника!
У мирні дні ви — висококласні фахівці, люди з високою соціальною відповідальністю, порядні, культурні у дорожньому русі, якісно виконували свою безпосередню роботу: вчасно доставляли продукцію товариства ЮНІГРАН до пункту призначення, регулювали хід логістичного процесу, виконували ремонт і технічне обслуговування автомобільного транспорту і т.д.
Від початку повномасштабного нападу росії ви проявили себе патріотами і героями, які, незважаючи на обстріли, доставляли боєприпаси безпосередньо на позиції ЗСУ, допомагали в будівництві понтонних і не тільки переправ, будували блокпости, привозили нафтопродукти, гуманітарні вантажі, доправляли в безпечне місце дітей та жінок, під обстрілами, ракетно-бомбовими ударами, з загрозою для життя вивозили автотранспортом товариства боєприпаси та зброю зі складів державного підприємства «Артем»…
Сьогодні багато з вас захищає свої домівки і рідну землю від ворогів у лавах Збройних сил України: ви не лише швидко і якісно доставляєте вантажі, необхідні для життєзабезпечення ЗСУ, ремонтуєте автомобілі, а й зі зброєю в руках стоїте опліч своїх побратимів, нерідко ціною власного здоров’я і життя рятуєте їх.
Вітаючи вас з професійним святом, насамперед бажаємо якнайшвидшої перемоги, щасливого довголіття під мирним небом славної і сильної України. Щастя, міцного здоров’я і реалізації планів, здійснення мрій і задумів, родинного затишку і добробуту.
Переконані, що після нашої перемоги ми усі зможемо приступити до своїх мирних професій, адже у нас буде дуже багато роботи по відновленню нашої рідної, дорогої серцю України!
Слава Україні! Героям слава!

Сорока Микола
На фото — Микола Сорока, водій автотранспортних засобів (вантажного автомобіля) ТОВ «Юнігран». За 27 років водійського стажу і сумлінну роботу, його сміливо можна назвати висококласним фахівцем, відповідальним учасником дорожнього руху.