Напередодні нового будівельного сезону і нові плідні зустрічі.

1

Представники СБМУ «Підряд», відомого виробника асфальтобетонних сумішей, днями відвідали компанію «Юнігран». Метою зустрічі партнерів, співпраця яких триває вже більше 15 років, було обговорення технічних умов виробництва щебеневої продукції для виготовлення асфальтобетонних сумішей.

Продукція компанії «Юнігран» відповідає всім ДСТ України, але оскільки галузь використання різновидів асфальтобетону визначається кліматичними зонами районів будівництва, конструкцією дорожнього одягу, категорією дороги, кожен виробник асфальтобетону висловлює свої побажання та вносить пропозиції щодо технічних характеристик щебеневої продукції, яка застосовується для виготовлення асфальтобетонних сумішей.

Для задоволення потреб великих залізобетонних та асфальтобетонних підприємств у якісній сировині компанія «Юнігран» має не лише найсучасніше обладнання та кваліфікованих працівників (екскурсія по підприємству була тому підтвердженням), а й бажання виконувати свої зобов’язання в строк та якісно, створюючи чесні відносини на довготривалу перспективу.

2

5

IMG 3866

IMG 3868