Компанію «Юнігран» прийнято до Європейської Бізнес Асоціації

        26 травня компанія «Юнігран» офіційно стала членом Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА, www.eba.com.ua). ЄБА — це спільнота, що об’єднує представників бізнесу, які працюють у різних сферах й галузях економіки, дотримуються чинного законодавства України, ведуть прозорий, інноваційний та соціально-відповідальний бізнес і вимагають цього він інших гравців ринку й держави.
      Асоціація активно сприяє встановленню ділових стосунків між провідними компаніям усіх галузей та регіонів України, створює унікальну платформу для ефективної комунікації між бізнесом та урядовими органами, державними установами та органами місцевого самоврядування. Підтримує інновації та сприяє поширенню та розробці нових ідей і сучасних рішень, дотримується високого рівня корпоративної етики та культури, заснованої на європейських цінностях, найкращих європейських методах та практиках з ведення бізнесу і т.д. Відстоює інтереси виробників та кінцевих покупців, забезпечує реалізацію спільних інтересів своїх членів за допомогою законодавчих ініціатив та адвокатування. Бездоганна ділова репутація є однією з основних вимог до членства в Асоціації.
      Таким чином, приєднання компанії «Юнігран» до лав Європейської Бізнес Асоціації стало черговим кроком якісного розвитку нашої групи компаній, яка не тільки має багаторічну репутацію лідера на ринках своєї присутності, а постійно прагне до вдосконалення умов ведення бізнесу за європейською моделлю — причому не тільки у своїй діяльності, але й загалом на ринку будівельних матеріалів, а також в усіх галузях економіки України. Ми переконані, що лише прозорі, цивілізовані й справедливі для всіх правила ведення та регулювання бізнесу, що сприяють активній конкуренції та підприємницькій ініціативі, соціально-відповідальний підхід до взаємодії з суспільством, піклування про навколишнє середовище є надійною запорукою розбудови економіки України та її подальшої європейської інтеграції. І ми будемо раді поєднати наші зусилля на цьому шляху з іншими провідними бізнесами та інституціями в Україні, Європейському Союзі та інших демократичних розвинених країнах.