З нагоди Дня будівельника відбулися урочистості на підприємствах групи компаній «Юнігран»

 Традиційно в другу неділю серпня будівельна галузь України відзначає своє професійне свято. Для працівників групи компаній «Юнігран» День будівельника — це не лише свято найкращих, які з фаховою майстерністю у нелегких умовах відмінно виконують покладені на них обов’язки, це й насамперед підведення підсумків роботи компанії за минулий рік та стратегічне планування на наступний: такий собі екватор будівельного сезону.


Компанія «Юнігран» має неабиякий авторитет у будівельній галузі — як виробник високоякісних будівельних матеріалів ми завжди в курсі інновацій і охоче їх втілюємо. Представники аналогічних компаній часті гості у нас, бо лише на підприємствах «Юнігран» можна ознайомитися з новинками, які вперше в Україні впроваджені в технологічний процес виробництва продукції. А продукція, виготовлена під брендом «Юнігран», знана і має дуже високу оцінку якості не лише у нас, а й за кордоном.


Приємно, що поряд з нашою унікальністю в плані нововведень маємо ще й абсолютно професійний та згуртований колектив, з яким не страшно втілювати в життя найграндіозніші задуми. Зазвичай наша компанія широко відзначає своє професійне свято, але цьогоріч, зважаючи на корективи, внесені коронавірусною інфекцією, урочисті збори з нагоди дня будівельника на підприємствах групи компаній були не велелюдними, хоча дуже щирими, з безліччю теплих слів, гарних подарунків і грошових премій кожному працівнику. Компанія «Юнігран» згуртовує, тож — зі святом, колеги!

IMG 4431

IMG 4459

IMG 4463

IMG 4483

IMG 4488

IMG 4498

IMG 4502

IMG 4507

IMG 4519

IMG 4528

IMG 4553

IMG 4557