Нехай ніколи не міліє джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі.

Шановні друзі, колеги, партнери!
У ці спекотні серпневі дні календар історії відраховує двадцять дев’яту річницю незалежності України. Тож прийміть мої найсердечніші вітання з нагоди цього великого національного свята нашої державності!
У сучасному мінливому світі, коли порушується міжнародний порядок, стрімко розвиваються новітні технології та комунікації, інтегруються економічні та етнокультурні відносини, кожна країна робить власний вибір свого стратегічного розвитку. Світовий досвід доводить, що найбільшого успіху досягають держави, спільнота яких обирає життєву модель, що найбільшою мірою відповідає її уявленням про добробут і справедливість.
Життєва модель українців: прагнення мати «свою правду, і силу, і волю…», а ще — миролюбність, толерантність, мужність, працьовитість, терпіння, природна мудрість, порозуміння, гостинність. Саме ці характерні риси вирізняють нас серед інших націй. І саме цей день об’єднує жителів різних куточків нашої країни, і українців за кордоном, усіх — чиї серця наповнені почуттям гордості та патріотизму, прагненням до єдності та згуртованості.
Складним і тернистим шляхом усі ці роки йде наша країна до стабільного державного становлення, соціального і економічного зростання, повноцінного утвердження демократії, а сьогодні — ще й до збереження цілісності. Але я з великою надією дивлюся в майбутнє, у якому неодмінно пануватимуть суспільний мир і злагода, спокій і стабільність, загальне порозуміння, безпечне та комфортне життя. Ми — українці — того варті!
Нехай ніколи не міліє джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі. Хай мир і злагода, добробут і затишок, щастя і взаєморозуміння панують у нашому спільному домі! Життєвої наснаги нам і впевненості у власних переконаннях, здійснення мрій та втілення планів! Слава Україні!

З повагою
Сергій ДИНЯК, генеральний директор ТОВ «Юнігран», голова Житомирської обласної організації політичної партії «Наш Край», депутат Житомирської обласної ради.Диняк С