Шановні юристи!

Прийміть найщиріші і найсердечніші вітання з нагоди професійного свята — Дня юриста. Це свято засвідчує важливий і відповідальний суспільний статус людей, чия професія стала однією з найбільш затребуваних в Українській державі в період її становлення і розбудови. І сьогодні потреба у фахових юристах в публічній, соціальній та економічних сферах відносин в країні залишається незмінно високою, бо саме вони активно відстоюють все, що має у своїй назві спільний промовистий корінь «право» — починаючи із справедливості.
Бажаю, щоб ваша нелегка і відповідальна праця давала можливість повністю розкрити і реалізувати ваш інтелект і творчий потенціал, завжди приносила задоволення від правильного вирішення найскладніших завдань. Нехай ваш досвід та фахова майстерність стануть запорукою поваги і довіри громадян, впевненості надійному та справедливому захисті їх конституційних прав та свобод.
Зичу вам міцного здоров’я, добробуту, щастя, життєвої наснаги, оптимізму та нових здобутків. Нехай супутником у вашій професійній діяльності завжди буде успіх!
Сергій ДИНЯК, голова Житомирської обласної організації політичної партії «Наш край», депутат Житомирської обласної ради.

З Днем юриста