На Малинському каменедробильному заводі літали. Дрони.

З розвитком нових технологій кожна компанія, яка прагне відповідати прогресивним викликам сучасності, проходить шлях поступової діджіталізації власної діяльності. Бо саме завдяки цифровій трансформації передові фірми вносять кардинальні зміни в бізнес-процеси підприємств, їх управління, зовнішні комунікації та внутрішній маркетинг, зокрема у формування корпоративної культури, мотивацію і розвиток персоналу, постійної оптимізації процесів.

Компанія Юнігран — одна з тих, хто має репутацію прогресивної і сучасної організації. Тому на запрошення керівництва на одне з наших добувних підприємств — Малинський каменедробильний завод — завітали днями фахівці DroneUA, міжнародного системного інтегратора рішень у сфері безпілотних технологій і роботехніки, щоб допомогти визначити пріоритети у впровадженні нових засобів і методів виробництва і зрозуміти, що варто удосконалювати у своїй діяльності насамперед.

У рамках роботи команда операторів дронів просканувала 133 га території, відтворивши фотографічний план місцевості на точній геодезичній основі, промоніторила важкодоступні місця на промисловому об’єкті, порахувала кількість готової продукції на складах та кількість гірничої маси, дослідила робочі місця, транспорт, проаналізувала роботу охорони та безпеки праці, перевірила амортизацію техніки, проінспектувала вантажі, які транспортуються залізницею, та відзняла процес масового вибуху.

12

3

4