Своє професійне свято відзначили підприємства групи компаній «Юнігран»

svoe profesijne svyato vidznachili pidpriemstva grupi kompanij yunigran 1

Традиційно воно розпочалося з привітань генерального директора групи компаній «Юнігран» Сергія Диняка, директорів акціонерних товариств «Малинський каменедробильний завод» та «Коростенський кар’єр», приватного акціонерного товариства «Пинязевицький кар’єр», очільників районної, міської влад, які Грамотами, Подяками, грошовими преміями та цінними подарунками нагородили найкращих працівників.

svoe profesijne svyato vidznachili pidpriemstva grupi kompanij yunigran 3

svoe profesijne svyato vidznachili pidpriemstva grupi kompanij yunigran 4

«Щороку традиційно — це просте, на перший погляд банальне словосполучення, наповнене для мене глибоким, навіть сакральним змістом. Адже те, що сьогодні знову зібралися разом всі колективи групи компаній — це не лише добра традиція, це усвідомлення нашої єдності, а в нашій єдності є наша сила, — розпочав свій виступ Сергій Диняк. — Будівельник — професія обраних, оскільки будівельники створюють архітектурну спадщину, якою пишається вся нація, бо будівництво — це не лише важка праця, а й творчість, — продовжив Сергій Васильович. — Приємно, що до багатотисячної родини будівельників входять і працівники підприємств групи компаній «Юнігран. Сьогодні, впроваджуючи сучасні технології виробництва, збільшуючи обсяги виготовленої продукції, залучаючи досвід ветеранів будівельної галузі та нові ідеї молодих спеціалістів, наша компанія займає лідируючі позиції на ринку нерудних матеріалів. Ми ведемо соціально відповідальний бізнес, є одними з найбільших платників податків. Приймаємо активну участь у розвитку економічного і суспільного життя району та міста».

svoe profesijne svyato vidznachili pidpriemstva grupi kompanij yunigran 2

Дякував генеральний директор не лише сьогоднішнім працівникам компанії, а ветеранам будівельної галузі «за нелегку працю у надзвичайно складних умовах, і в той же час за професійність, приклад цілеспрямованості і відданості справі. Бо наша слава складена не сьогоденням, вона виплекана вашою енергією, працею і вашими мозолями».

svoe profesijne svyato vidznachili pidpriemstva grupi kompanij yunigran 5

Після урочистої частини розпочалися музичні вітання від зірок української народної пісні та естради: фольклорного гурту «ПОЛІСЯНКА», Алли Попової, Олександра Зайченка, гурту «Persona NON grata», Сергія Гуренка та Олександра Трояновського, Міли Рогози, Матвія Вермієнка, Слави Булгакової, АНГЕЛІЇ. В програмі свята були дитяче розважальне ФІКСІ-ШОУ, безліч вікторин, конкурсів та призів, а також святкова дискотека.

Родзинкою ж свята став виступ українського поп-гурту «ДЗІДЗЬО» з його фронтменом.

svoe profesijne svyato vidznachili pidpriemstva grupi kompanij yunigran 6