Свято «Спорт єднає» відбулося минулої суботи на стадіоні заводу каменедробильників

svyato sport ednae vidbulosya minuloji suboti na stadioni zavodu kamenedrobilnikiv 1

Щорічне традиційне, воно проводиться напередодні професійного свята Дня будівельника і щоразу збирає все більше і більше бажаючих долучитися до здорового способу життя, продемонструвати свою спортивну підготовку, витримку, завзятість і прагнення до перемоги. В змаганнях приймали участь чотири команди: ТОВ «Юнігран», АТ «Малинський каменедробильний завод», АТ «Коростенський кар’єр» та ПрАТ «Пинязевицький кар’єр», яких вітали керівники підприємств і наголошували, що єднає не тільки спільне місце роботи, а й спорт, бо вболівати прийшли і колеги, і члени сімей, і друзі.

 svyato sport ednae vidbulosya minuloji suboti na stadioni zavodu kamenedrobilnikiv 2

Турнір складався з п’яти видів спорту — футболу, волейболу, перетягування канату, шахів і шашок. По кожному з них грамотами та грошовими преміями були відзначені найкращі гравці, а також судді, за чесне і професійне суддівство. В загальнокомандному ж заліку перше місце виборола команда ТОВ «Юнігран», друге — ПрАТ «Пинязевицький кар’єр», третє розділили між собою АТ «Коростенський кар’єр» і АТ «Малинський каменедробильний завод».

svyato sport ednae vidbulosya minuloji suboti na stadioni zavodu kamenedrobilnikiv 3

Усі без винятку команди були нагороджені кубками і відповідними сумами премій, а всі вболівальники за бажанням могли поласувати морозивом, пловом, юшкою, шашликом та безалкогольними напоями.

svyato sport ednae vidbulosya minuloji suboti na stadioni zavodu kamenedrobilnikiv 4